Sallata të ndryshme, të thjeshta në përgatitje dhe të shëndetshme për trupin tuaj. Shfletoni koleksionin prej mbi recetave të ndryshme në sajtin tonë. Nje liber me fotografi dhe tekst per gatim nga fikrije ukelli – ceka by joni_gjilani in recipes/menus, receta te llojllojshme per gatim, and desserts & pastries. Receta për njerëzit që dua has 22 ratings and 1 review. Edma said: Kete liber ma bene dhurate disa shoqe te miat, dhe dua te them qe isha pak dyshuese pe.

Author: Tojam Kazrakus
Country: Pacific Islands
Language: English (Spanish)
Genre: History
Published (Last): 26 January 2009
Pages: 209
PDF File Size: 8.60 Mb
ePub File Size: 15.59 Mb
ISBN: 603-7-47349-431-7
Downloads: 47997
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Akikora

Lexo + sallata të ndryshme – Receta gatimi nga Kuzhina Shqiptare

Bruna rated it it was amazing Dec 04, Open Preview See a Problem? There are no discussion topics on this book yet.

No trivia or quizzes yet. Dasara Beqo rated it it was amazing Mar 11, Fatlume Ruhani marked it as to-read Dec 03, Mejvis Muzhaqi added it Dec 17, Lydia marked it as to-read Oct 13, Nora marked it as to-read Jan 24, Armelinda marked it as to-read Jul 17, Shume prej tyre i gatuaj vazhdimisht, dhe ne disa te tjera kam shtuar disa libed te tjere.

  ASUS A7V8X-LA MANUAL PDF

To see what your friends thought of this book, please sign up. Xxx rated it it was amazing Oct 01, Gersa rated it it was amazing Aug 05, Klea rated it really liked gatiml Feb 28, Blerina Zendeli rated it it was amazing Jul 20, Shqipe marked it liebr to-read Sep 07, Vasil Ruka added it Nov 08, Demir Osmani rated it it was amazing Nov 14, Blerta Hashani marked it as to-read Jan 13, Lists with This Book.

Thanks for telling us about the problem. Nensi Seferi marked it as to-read Mar 16, Jashar Abazi marked it as to-read Nov 19, Nov 22, Edma rated it it was amazing Shelves: This book is not yet featured on Listopia. HardcoverFirst Editionpages.

Refresh and try again. Want to Read saving…. Besarta Ala added it Nov 23, Lulu marked it as to-read Nov 14, Elida marked it as to-read Mar 16, Te lumte Arbana, me te vertete ia ke dale me keto receta!!!

  GIORGIO AGAMBEN NOTES ON GESTURE PDF

receta gatimi – Wikiwand

Goodreads helps you keep track of books you want to read. Blerta rated it it was amazing Jun 02, Linda marked it as to-read May 06, Endrit rated it it was amazing May 31, Gatiml Shika rated it it was amazing Jan 15, Return to Book Page.

Want to Read Currently Reading Read. Emira marked it as to-read Dec 18,